Cześć, miłośnicy rowerów! Jeśli jesteście gotowi na niezapomnianą przygodę na dwóch kółkach, mamy dla Was propozycję, która Was oczaruje. Przygotujcie swoje rowery, bo dziś chcemy Wam przedstawić trasę rowerową R10 na Półwyspie Helskim! 🌊🌲

🗺️ Trasa R10 to nie tylko rowerowa przygoda, to także połączenie pięknych krajobrazów, świeżego morskiego powietrza i odrobiny historii. Oto, co czeka na Was w trakcie tej niezwykłej wyprawy:

🌅 Malownicze Widoki: Trasa prowadzi przez urokliwe wschodnie wybrzeże Półwyspu Helskiego, gdzie będziecie mieli okazję podziwiać zapierające dech w piersiach widoki na Bałtyk oraz na Zatokę.

🚲 Ścieżki Dla Wszystkich: Niezależnie od poziomu umiejętności rowerowych, trasa R10 jest odpowiednia dla każdego. Ścieżki są dobrze oznakowane i utrzymane w dobrym stanie (czasami tylko kostka brukowa się rozjeżdża)

🌊 Plaże i Morze: W trakcie trasy R10 znajdziecie wiele pięknych plaż, gdzie będziecie mogli zrobić sobie przerwę i ochłodzić się w morskiej wodzie - póki woda jest jeszcze całkiem ciepła (sprawdzone w miniony weekend).

🏰 Kultura i Historia: Półwysep Helski to nie tylko przyroda. Przejeżdżając przez urokliwe wschodnie miasteczka, będziecie mieli okazję odkryć lokalną kulturę i historię, w tym bunkry i fortyfikacje rozrzucone po helskich lasach.

🌳 Natury Wspaniałość: Przyroda na Półwyspie Helskim jest zróżnicowana i zachwycająca. Będziecie mieli okazję podziwiać lasy, wydmy, plaże i łąki.

🍽️ Lokalna Kuchnia: Nie zapomnijcie spróbować lokalnych przysmaków, takich jak ryby prosto z morza!

🚗 Nasza wypożyczalnia samochodów jest gotowa, aby Wam pomóc zabrać rowery na początek szlaku R10 przy Półwyspie Helskim. W ofercie samochód kombi z bagażnikiem na 4 rowery!

📅 Zarezerwuj auto już teraz i rozpocznij swoją rowerową przygodę na Półwyspie Helskim. Czekamy na Wasze rezerwacje i nie możemy się doczekać, kiedy będziemy mogli pomóc Wam odkryć piękno tej trasy!

📞 Skontaktuj się z nami pod numerem 603 592 591 lub odwiedź naszą stronę internetową www.nhrentalcars.pl !

A teraz kilka porad:

1. Opcją dla rodzin z dziećmi jest pozostawienie samochodu na parkingu we Władysławowie (np. koło Mc Donald) , dojazd do końca Półwyspu i powrót pociągiem (około 40km).

2. Jeśli chcesz pojechać rowerem do Helu i wrócić pociągiem to wcześniej sprawdź czy dany pociąg dysponuje odpowiednią ilością wolnych miejsc na rower - większość chętnych na powrót pociągiem zostało odesłanych z kwitkiem i musiało wracać na 2 kołach.

Do zobaczenia na Półwyspie Helskim! 🌞🚴‍♀️🌊#RowerowaPrzygoda#TrasaR10#PółwysepHelski#WypożyczalniaSamochodówTczew