NH Rental Cars Laureatem Konkursu Orły Motoryzacji 2018

Wybór Klientów.

orly-motoryzacji-laureat

Bezpieczeństwo i wygoda podczas jazdy są dla nas priorytetem.

Nasze indywidualne podejście do każdego Klienta i wysokie zaangażowanie zostało docenione, dzięki czemu zostaliśmy wyróżnieni w Konkursie Orły Motoryzacji.

100%

Zadowolonych Klientów

1 miejsce

Najwyżej oceniana wypożyczalnia samochodów osobowych w Tczewie

9/10 punktów

Laureat Konkursu Orły Motoryzacji - wybór Klientów

Dlaczego warto wynająć auto u Nas?

Bezpieczeństwo

Nie udostępniamy danych osobowych naszych Klientów innym firmom, zachowujemy dyskrecję w kontaktach prywatnych i biznesowych.

Cena

Brak opłat przygotowawczych, rabaty dla stałych Klientów oraz za rezerwacje on-line.

Wygoda

Dostarczamy auto wprost pod drzwi biura, na parking hotelowy, lotnisko, lub w jakiekolwiek wskazane przez Ciebie miejsce.

Jesteśmy elastyczni

Dostosowujemy się do potrzeb Klienta oferując bezpieczne i wygodna auta oraz zapewniając szeroki wachlarz wariantów wynajmu oraz usług dodatkowych.

Podstawiamy auto

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów podstawiamy auta nie tylko w wybrane miejsce w Tczewie, ale także do Gdańska, Malborka, Starogardu Gdańskiego, Pruszcza Gdańskiego, Kwidzyna, Gniewu, Sztumu i wielu innych miejscowości województwa pomorskiego. Dla podróżujących podstawiamy auto na lotnisko w Gdańsku. Specjalnie dla naszych stałych Klientów, oferujemy rabaty.

Okres wynajmu

Oferujemy elastyczny okres wynajmu naszych samochodów. Potrzebne Tobie auto na jeden dzień, może na weekendowy wyjazd, albo tygodniową wycieczkę, a może Twoja firma potrzebuje auta na dłuższy okres? Dostosujemy usługę do Twoich potrzeb. Gwarantujemy minimum formalności.