Wynajem samochodów Malbork

NH Rental Cars to profesjonalna wypożyczalnia samochodów Malbork oferująca usługi na terenie Malborka, Tczewa, Pruszcza Gdańskiego oraz Trójmiasta i okolic. Malbork oferuje wynajem aut różnych marek, klas i modeli. Posiadamy duży wybór samochodów i atrakcyjne ceny wynajmu, a także profesjonalną obsługę. Naszą ofertę adresujemy do firm i osób fizycznych z Malborka i okolic oraz do osób odwiedzających nasze województwo. Zależnie od tego, czego szukasz wypożyczalnie aut w mieście Malbork posiadają bardziej lub mniej atrakcyjne oferty wynajmu. U nas jednak możesz liczyć na przejrzystość opłat oraz udogodnienia w postaci ubezpieczenia.

Ile kosztuje wypożyczenie auta w Malborku?

Koszt wypożyczenia samochodu określany jest według stawki dobowej. W NH Rental Cars cena za podstawienie samochodu w mieście Malbork wynosi 80 zł, jednak jeśli Klient wynajmuje auto na dłużej niż 15 dni, wtedy nie płaci za podstawienie. Mimo wszystko usługa "door to door" jest komfortowa i opłacalna. Polega na tym, że otrzymasz wypożyczony samochód, który nasz pracownik podstawi w każde wskazane przez Ciebie miejsce. Jednym z najważniejszych aspektów przy wyborze wypożyczalni aut jest flota, czyli dostępne marki, modele i klasy samochodów. Dostępne są więc miejskie auta klas A i B, jak i przeznaczone na dalsze wyprawy, samochody rodzinne i wieloosobowe SUV-y i busy. Wszystkie pojazdy są w idealnym stanie technicznym i cechują się wysoką estetyką. Najmniej kosztuje wypożyczenie auta klasy A i B, a najwięcej D, SUV-ów i busów. Koszt wynajęcia samochodu klasy B wynosi niespełna 100 zł za dobę. Poszukujesz samochodu klasy D? Nie ma problemu w naszej ofercie znajdziesz także wiele droższych, bardziej luksusowych samochodów.

Od czego zależą ceny wynajmu aut Malbork?

Wśród oferowanych samochodów znajdują się zarówno auta małe, duże wieloosobowe busy, jak i samochody terenowe z wysokim podwoziem. Oferujemy wypożyczenie aut klasy B w atrakcyjnej cenie.

Na koszt wypożyczenia samochodu składają się następujące kryteria:

1) klasa pojazdu;

Oferujemy wypożyczenie auta klasy A, B, C, D, a także SUV-y i vany.

2) czas, na jaki wypożyczamy samochód;

Wynajem długoterminowy najczęściej kosztuje mniej od krótkoterminowego. Jest wtedy niższa cena dobowa niż przypadku wynajęcia samochodu na jeden lub kilka dni.

3) wyposażenie i usługi dodatkowe;  

np. Zamówienie fotelika dla dziecka, uchwytu rowerowego, łańcuchów zimowych, podstawienie auta w godzinach nocnych, wiąże się z dodatkową opłatą.

Przekroczenie limitu kilometrów również oznacza dodatkową dopłatę za każdy przejechany kilometr, mamy jednak atrakcyjne rabaty dla stałych Klientów. Warto zarezerwować wynajem samochodu zarówno do pracy, jak i na rodzinny wyjazd.

W ofercie wypożyczalni znajdziemy idealne dla Ciebie auto. Nasi pracownicy posiadają wiedzę i doświadczenie w zakresie wynajmu aut. Posiadamy atrakcyjne oferty zarówno dla stałych jak i nowych klientów.

Wypożyczalnia samochodów Malbork. Podsumowanie

Samochody znajdujące się w naszej ofercie przechodzą regularne przeglądy techniczne, co daje gwarancję wygody i bezpieczeństwa. Podstawiamy w każde miejsce, zgodnie ze wskazaniem klienta wynajęty samochód. Oferta dostępnych samochodów osobowych Malbork to ograniczenie formalności do minimum, ponieważ auto można zarezerwować przez Internet. Flota z oferty samochodów Malbork sprawdza się w każdej sytuacji. Cieszy się popularnością zarówno w jednorazowych podróżach służbowych, jak też w wynajmie długoterminowym zamiast leasingu. Wyposażenie naszych pojazdów jest bardzo różnorodne, dlatego każdy może dobrać opcję adekwatną do potrzeb oczekiwań. Może szukasz auta, by wyjechać nim na swój wymarzony urlop? W zależności od pojazdu, wynajem samochodów Malbork oferuje także modele wyposażone w czujniki parkowania, auta z ogrzewanymi lusterkami i szybami, bagażnikiem rowerowym z tyłu lub na dachu. W każdej sytuacji warto skorzystać z usług wypożyczalni.