Długoterminowy wynajem aut. Zaoszczędź na flocie dla Twojej firmy!

Obecnie  dzięki ciągle rozwijanej sieci dróg i autostrad pokonywanie odległości pomiędzy poszczególnymi punktami jest coraz wygodniejsze i szybsze. Na przestrzeni lat ułatwił to rozwój motoryzacji. Nie każdy jednak ma możliwość czy konieczność zakupu własnego samochodu. Naprzeciw takim potrzebom Klientów wychodzą coraz liczniejsze wypożyczalnie samochodów. Stały się one szczególnie popularne wśród przedsiębiorców, którzy poszukują pojazdów służbowych dla swoich firm. Można wtedy wziąć pod uwagę trzy opcje: zakup za gotówkę lub kredyt, leasing lub wynajem długoterminowy. Każda z nich ma swoje wady i zalety, jednak na szczególną uwagę zasługuje coraz bardziej popularny wynajem.

Dostępne rodzaje wynajmu samochodów

  • Wynajem krótkoterminowy

Obejmuje wypożyczenie samochodu na okres poniżej miesiąca. Można w szybki i prosty sposób dokonać formalności nie ponosząc kosztów ubezpieczenia czy przeglądów. Jedynymi wydatkami są z opłaty za samą usługę oraz zużyte paliwo. Wynajem krótkoterminowy jest atrakcyjną ofertą wypożyczalni aut Malbork, Pruszcz Gdański, Starogard Gdański czy Tczew. Stanowi on doskonałą alternatywę dla wymagających Klientów, którzy potrzebują dobrych pojazdów dla celów podróży służbowych i nie tylko. Okres wypożyczenia może być elastyczny poprzez uzyskanie samochodu np. na dzień, weekend lub cały tydzień. Proces związany z formalnościami jest szybki i bardzo uproszczony. Dotyczy to szczególnie rezerwacji online, przy której nie trzeba podpisywać żadnych dokumentów.

Dla firm, wynajmujących samochody do celów służbowych jest to korzystna opcja. Nie trzeba wtedy ponosić kosztów utrzymania floty samochodowej. Jeśli dana firma nie zamierza wiązać się umową długoterminową lub np. wykonuje kontrakt daleko od siedziby firmy również wypożyczalnia samochodów Malbork, Pruszcz Gdański może okazać się świetnym wyborem.

Dzięki wypożyczalni aut w lokalizacjach takich jak Malbork, Tczew, Pruszcz Gdański czy Starogard Gdański możliwe jest też wynajęcie samochodu na specjalne okazje np. ślub. Duży wybór modeli samochodów pozwala na dopasowanie wariantu do stylu imprezy czy uroczystości. 

Z wypożyczalni aut w Tczewie, Malborku, Pruszczu Gdańskim i Starogardzie korzysta też wielu turystów przybywających na Pomorze w celach rekreacyjnych. Możliwość wynajmu auta ułatwia podróżowanie na dalekie dystanse. Oferta wypożyczalni samochodów w Tczewie, Malborku i Pruszczu Gdańskim dedykowana jest również do lokalnych mieszkańców korzystających z niej okazjonalnie — np. na wyjazdy weekendowe, ale też dłuższe urlopy. 

Wynajem auta daje możliwość uzyskania samochodu zastępczego w przypadku awarii prywatnego pojazdu.

  • Wynajem średnioterminowy

Ta opcja przewidziana jest dla wynajmujących auto na okres od 1 do 12 miesięcy. Przeznaczona jest dla osób prywatnych oraz przedsiębiorstw, które zamierzają czasowo zwiększyć swoją flotę pojazdów. Korzyściami wynikającymi z wyboru tej opcji są stałe opłaty miesięczne oraz gwarancja auta zastępczego w przypadku awarii. W trakcie korzystania z średnioterminowego wynajmu samochodu wypożyczalnia samochodów Pruszcz Gdański NH Rental Cars zapewnia przegląd techniczny pojazdu oraz jego serwisowanie. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które w ramach delegacji czasowo przebywają np. w  Trójmieście. Wynajem średnioterminowy jest najlepszym wyborem dla firm, które muszą szybko i na krótko zwiększyć swoją flotę (np. ze względu na sezonowość biznesu), kiedy nie potrzebują samochodów na stałe. Poleca się go w szczególności małym i średnim firmom, które potrzebują samochodu(ów) na krótki czas do konkretnego projektu. Stanowi to prosty, szybki i opłacalny sposób na okresowe zwiększenie floty bez ponoszenia wydatków na zakup. Cena wynajmu w NH Rental Cars obejmuje też usługi serwisowe, ubezpieczenie OC+AC oraz samochód zastępczy w przypadku awarii. Ten rodzaj wynajmu sprawdzi się także w jednoosobowej działalności gospodarczej, kiedy przedsiębiorca potrzebuje samochodu, ale nie chce go kupować.

  • Wynajem długoterminowy

Ten rodzaj wynajmu przeznaczony jest dla korzystających z samochodu  od 1 do 3 lat. Jest korzystną alternatywą dla kupna samochodu czy leasingu,  ponieważ jest to dobry sposób na zrównoważenie wydatków związanych z utrzymaniem własnej floty. Jest to dobre rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą powiększyć flotę samochodową. Skorzystają na nim także firmy, których działalność mieści się daleko od ich siedziby. Wynajem długoterminowy jest również przeznaczony dla firm, które nie chcą zaciągać kredytu na zakup auta lub nie mają aktualnie możliwości zakupu auta na kredyt lub za gotówkę. Długoterminowy wynajem nie powoduje utraty płynności finansowej i jest rozwiązaniem dużo mniej obciążającym budżet niż zakup nowego auta z płatnością całej kwoty z góry. Jeśli firma stale i regularnie zmienia auta co 2-3 lata,  wynajem długoterminowy jest dużo korzystniejszy niż zakup nowej floty. Jeszcze do niedawna rynek wynajmu był rozwiązaniem niszowym dla krajowych i międzynarodowych korporacji. Obecnie z wynajmu długoterminowego samochodów korzysta również wiele małych i średnich firm oraz Klientów indywidualnych. Wynajem długoterminowy początkowo popularny był w Europie Zachodniej, w której funkcjonuje od ponad 50 lat, gdzie stanowi dominujący sposób finansowania aut w przedsiębiorstwach. Szybko stał się powszechny także w Polsce. Umowę wynajmu długoterminowego z powodzeniem podpisują zarówno duże korporacje jak i mikroprzedsiębiorcy.

Znajdź nas

Adres
ul. Obrońców Westerplatte 3 lok. 1
Tczew, 83-110

Zadzwoń
+ 48 603 592 691

Godziny
Proszę dzwonić

grudzień 2022
P W Ś C P S N
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Dodaj komentarz


Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.


wypożyczalnia samochodów, wypożyczalnia aut Malbork, Pruszcz Gdański, Starogard, Tczew

Kontakt:

INFOLINA 24H
+48 603 592 691

kontakt@nhrentalcars.pl

NH Rental Cars
ul. Obrońców Westerplatte 3 lok.1
83-110 Tczew, woj. pomorskie

2023 NH Rental Cars © All Rights Reserved